Arkivi i lajmeve

arrow_left 2008 arrow_right

Komunikatat pėr shtyp

 • 7 prill 2008

  Prishtinė, Kosovė, 7 prill 2008 - Komisioni Kushtetues ia dorėzon Kushtetutėn e propozuar Presidentit tė Republikės sė Kosovės

  Prishtinė, Kosovė, 7 prill 2008 - Komisioni Kushtetues ia dorėzon Kushtetutėn e propozuar Presidentit tė Republikės sė Kosovės

  Lexo mė shumė
 • 2 prill 2008

  Projekt-Kushtetuta e Republikės sė Kosovės Certifikohet

  Projekt Kushtetuta e Republikės sė Kosovės u certifikua sot nga Z. Pietet Feith, Pėrfaqėsuesi Civil Ndėrkombėtar. Nė letrėn dėrguar Z. Hajredin Kuēi, Kryesues i Komisionit Kushtetues tė Republikės sė Kosovės, Z. Pieter Feith, Pėrfaqėsues Civil Ndėrkombėtar e njofton Komisionin Kushtetues se ėshtė shqyrtuar Projekt Kushtetuta e Republikės sė Kosovės dhe se nė bazė tė pėrgjegjėsive tė tij tė pėrcaktuara me nenin 10.4 tė Propozimit Gjithėpėrfshirės pėr Zgjidhjen e Statusit tė Kosovės tė datės 26 mars 2007, e certifikon Projekt Kushtetutėn e Republikės sė Kosovės.

  Lexo mė shumė
 • 2 prill 2008

  Prishtinė, Kosovė, 2 Prill 2008 - Komisioni Kushtetues miraton tekstin e Projekt-Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės

  Prishtinė, Kosovė, 2 Prill 2008 - Komisioni Kushtetues miraton tekstin e Projekt-Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės

  Lexo mė shumė

Kapitujt e Kushtetutės

Lidhjet

Lidhje me faqe nė gjuhėn angleze:

Foto nga debatet publike

Lajmet e fundit